HygienFresh čistič na podlahy a povrchy Clean sense 1l

Kód: A85-020D
Neohodnoceno
184 Kč
Skladem

Profesionální dezinfekční čistící prostředek Clean sense na čištění podlah a povrchů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální dezinfekční čistící prostředek Clean sense na čištění podlah a povrchů.

Vlastnosti:
• Super odmašťovací účinek: Gelové složení s vysokou koncentrací účinné látky zajišťuje dokonalou čistotu vašich podlah a povrchů bez zbytečného drhnutí.
• pH neutrální a kompatibilní se všemi podlahami: Bez ohledu na to, jaký typ podlahy máte, Hygienfresh se o ni postará tak, aby zůstala krásná a nepoškozená.
• Intenzivní a dlouhotrvající vůně "Clean Sense": Užijte si svěžest, která zůstává ve vašem domově dlouho po úklidu.
• Není třeba oplachovat: Ušetřete čas a vodu s Hygienfresh čističem, který nevyžaduje oplachování - jednoduše umyjte a jděte.
• Ekonomické použití: S pouze dvěma víčky produktu na jedno použití dosáhnete neuvěřitelné čistoty a dlouhotrvající svěžesti, což z Hygienfresh dělá ekonomickou volbu pro váš domov.

Přesvědčte se sami, proč Hygienfresh čistič na podlahy a povrchy Clean Sense 1l je tou pravou volbou pro vaši domácnost. Nechte svůj domov znovu rozkvést čistotou a svěžestí, kterou si zaslouží.

Použití:
Používejte dávkováním přímo do kbelíku naplněného teplou vodou. Vhodné pro každodenní čištění podlah a vůni do domácnosti.

Množství použití: 2 víčka (60 ml) přípravku na 5 litrů vody.
Na parkety a jemné povrchy – 1 víčko v 5 litrech vody, hadr dobře vyždímejte

Varování
Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.  Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad ve sběrném dvoře.

Obsahuje 1-(2,3,8,8-Tetramethyl-1,2,3,4,5,6 ,7,8-octahydronaphthalen-2-yl)ethanone; reakční směs: 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] 2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3:1); 1,2-benzisothiazol-3(2H)-one. Může vyvolat alergickou reakci.

Složení podle nařízení 648/2004: <5% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, parfém, EDTA a soli, linalool, limonene, citronellol, coumarin, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone.
Obsah VOC produktu připraveného k použití: 5,19 %

INCI: voda, isopropylalkohol, parfém, C13-15 pareth-7, laurethsulfát sodný, dodecylbenzensulfonát sodný, alkohol, xanthanová guma, tetrasodná EDTA, amyl cinnamal, citronellol, skořicový alkohol, geraniol, isoeugenol, dimethikon, steareth-21, kyselá červeň 18, methylchloroisothiazolinon, methylisothiazolinon.
methylchloroisothiazolinon, methylisothiazolinone (3:1) = 0,00075%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: