Vlasová kosmetika

Také vlasy si zaslouží Vaši péči! Dopřejte jim kvalitní přírodní šampóny, kondicionery a balzámy na vlasy bez SLS a SLES, bez parabenů, silikonů a jiné nežádoucí chemie. V naší nabídce naleznete přírodní vlasovou kosmetiku značek Athena's a HELAN pro dospělé i děti.

Naše vlasová kosmetika z rukou italských odborníků je pro vaše vlasy stejným vítězstvím jako účinný přírodní lék z rukou lékaře. Pevnost a pružnost zdravých vlasů rozzářených italským sluncem vás bude bavit. Kvalitní vlasy, to je to nejkrásnější orámování tváře, to je ta třešnička na dortu, která je naším společným cílem.

Vhodně zvolený šampon složený z přírodních ingrediencí bude k vašim vlasům maximálně šetrný. Kvalitním přírodním kondicionérem svůj účes zjemníte a elegantně doladíte. A pokud vaše vlasy potřebují zvláštní péči, i tady máme řešení: účinné hojivé balzámy či speciální šampon pro barvené vlasy. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem vhodného produktu poradíme.

Všechny výrobky našich certifikovaných výrobců obnovují vnitřní rovnováhu vašich vlasů, posílí je a dodají jim pěkný vzhled. Nabízíme zdraví a krásu ruku v ruce, vlas po vlasu. Je to harmonie, která vás bude bavit.

 

Nejprodávanější

119
6811119681
Značky
 

Stránka 1 z 3 - 53 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 53 položek celkem