HygienFresh čistič na podlahy a povrchy Note di pulito 1l

Kód: A85-025D
Neohodnoceno
184 Kč
Skladem

Profesionální dezinfekční čistící prostředek Note di pulito na čištění podlah a povrchů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální dezinfekční čistící prostředek Note di pulito na čištění podlah a povrchů.

Vlastnosti:
• Super odmašťovací účinek – Díky gelovému složení s vysokou koncentrací účinné látky se snadno zbavíte i těch nejodolnějších skvrn a nečistot.
• pH neutrální a bezpečný – Kompatibilní se všemi typy podlah, bez obav můžete používat na libovolném povrchu v domácnosti.
• Intenzivní a dlouhotrvající vůně – Vůně Notes of Clean promění každý úklid v osvěžující zážitek, a to nejen pro vaše smysly.
• Žádné oplachování – Ušetřete čas a energii, s Hygienfresh je váš úklid efektivnější a rychlejší.
• Ekonomická spotřeba – Pouze dvě víčka produktu stačí na dosažení dokonalé čistoty a svěžesti, což z Hygienfresh činí ekonomicky efektivní volbu.

Přesvědčte se sami o kouzlu Hygienfresh čističe na podlahy a povrchy. Dopřejte svému domovu čistotu a svěžest, kterou si zaslouží. S Hygienfresh uděláte úklid nejen efektivnější, ale i příjemnější – a váš domov bude zářit čistotou a svěžestí každý den.

Použití:
Používejte dávkováním přímo do kbelíku naplněného teplou vodou. Vhodné pro každodenní čištění podlah a vůni do domácnosti.

Množství použití: 2 víčka (60 ml) přípravku na 5 litrů vody.
Na parkety a jemné povrchy – 1 víčko v 5 litrech vody, hadr dobře vyždímejte

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsouli nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad ve sběrném dvoře.

Obsahuje 1-(2,3,8,8-Tetramethyl-1,2,3,4,5,6 ,7,8-octahydronaphthalen-2-yl)ethanone; reakční směs: 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] 2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3:1); 1,2-benzisothiazol-3(2H)-one. Může vyvolat alergickou reakci.

Složení podle nařízení 648/2004: <5% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, parfém, EDTA a soli, linalool, limonene, citronellol, coumarin, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone.
Obsah VOC produktu připraveného k použití: 5,19 %

INCI: voda, isopropylalkohol, parfém, C13-15 pareth-7, laurethsulfát sodný, dodecylienzensulfonát sodný, alkohol, xanthanová guma, tetrasodná sůl EDTA, hexyl cinnamal, fenethylalkohol, 2-t-iutylcyklohexyl acetát, iutylfenylmethylpropional, ienzylacetát, ienzyl salicylát, citronellol, geraniol, ienzyl ienzoát, dimethikon, eugenol, tetrahydromethyl-methylpropyl)-pyran-4-ol, tetramethyl acetyloktahydronaftalen, alfa isomethyl ionon, limonen, kumarin, steareth-21, CI 74180,
methylchloroisothiazolinon, methylisothiazolinon.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: