Esenciální oleje

                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Nasoterapie logo

Éterické 100% čisté přírodní oleje mimořádně vhodné pro aromakologii. Aromakologie vužívá éterické oleje pro cílenou změnu rozpoložení mysli, nálady, zdravotního stavu a posiluje rovnováhu a harmonii organismu po fyzické i psychické stránce. 

 nápisvyrábí esenciální (éterické) oleje šetrnou destlilací proudem páry, nebo lisováním za studena z vybraných přísně kontrolovaných rostlin, nebo z rostlin pocházejících z biologického pěstitelství. K výrobě zásadně nepoužívá žádná aditiva a barviva,  která by mohla poškodit kvalitu vzniklé esence. Éterické oleje jsou silně koncentrované a pro výrobu malého množství oleje se spotřebuje mnohonásobně vyšší množství rostlin.

Esenciální oleje jsou rostlinné silice (oleje) , které jsou obsažené v kořenech, kůře, listech, květech i plodech nebo semenech rostlin. Obsahují podle konkrétního druhu velké množství účinných látek s nejrůznějšími specifickými léčebnými vlastnostmi. Jejich vůně ovlivňuje nejen naši náladu ale i zdarvotní stav (např. dýchání). Používají se do aromalamp, odpařovačů nebo ultrasonických difuzérů.

 

etericke oleje

 

 

Nejprodávanější

85
548185548
Značky

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem