Hygienfresh čistič na podlahy a povrchy Muschio bianco

Kód: A85-000D
Neohodnoceno
184 Kč
Skladem

Profesionální dezinfekční čistící prostředek Bílý mech na čištění podlah a povrchů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HygienFresh čistič na podlahy a povrchy Bílý mech 1l

Profesionální dezinfekční čistící prostředek Bílý mech na čištění podlah a povrchů.

Vlastnosti:

  • Účinné odmašťování: Díky své gelové formuli s vysokou koncentrací účinných látek se snadno vypořádá s každou nečistotou a mastnotou.
  • Bezpečný pro všechny typy podlah: Jeho PH neutrální složení zaručuje, že je bezpečný pro jakýkoliv typ podlahy ve vašem domově.
  • Intenzivní a dlouhotrvající vůně: Bílý mech přináší do vašeho domova nádhernou vůni, která dlouho vydrží.
  • Žádné oplachování: Ušetřete si čas a energii - Hygienfresh nevyžaduje oplachování.
  • Ekonomické použití: Stačí pouze dvě víčka na jedno použití, což zajišťuje, že váš produkt vydrží opravdu dlouho.

Udělejte ten první krok k dokonale čistému a svěže provoněnému domovu s Hygienfresh čističem na podlahy bílý mech. Protože vaše spokojenost a pocit útulného, čistého domova je pro nás to nejdůležitější.

 Použití:

Používejte dávkováním přímo do kbelíku naplněného teplou vodou. Vhodné pro každodenní čištění podlah a vůni do domácnosti.

 Množství použití: 2 víčka (60 ml) přípravku na 5 litrů vody.

Na parkety a jemné povrchy – 1 víčko v 5 litrech vody, hadr dobře vyždímejte

 

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsouli nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad ve sběrném dvoře.

 Obsahuje 1-(2,3,8,8-Tetramethyl-1,2,3,4,5,6 ,7,8-octahydronaphthalen-2-yl)ethanone; reakční směs: 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] 2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3:1); 1,2-benzisothiazol-3(2H)-one. Může vyvolat alergickou reakci.

 Složení podle nařízení 648/2004: <5% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, parfém, EDTA a soli, linalool, limonene, citronellol, coumarin, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Obsah VOC produktu připraveného k použití: 5,19 %

INCI: voda, isopropylalkohol, parfém, C13-15 pareth-7, laurethsulfát sodný, iutylfenylmethylpropional, dodecylienzensulfonát sodný, alkohol, xanthanová guma, ienzylsalicylát, tetrasodium EDTA, alfa isomethyl ionon, ienzyl salicylát, linalool, kumarin, geraniol, dimethikon, citronellol, hexyl cinnamal, steareh-21, methylchloroisothiazolinon, methylisothiazolinon, CI 74180, kyselina yellox 23.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: