Opalovámí

Krémy na opalování a mléka po opalování

Přivítejte slunce a nechte jeho paprsky dovádět na své kůži. Mějte krásně opálenou pleť, ano, opalujte se, ale jen do takové míry, aby vaše pokožka zůstala zdravá. Ošetřujte ji včas a dostatečně již v průběhu opalování, chraňte ji kvalitním přírodním přípravkem s UV filtry. Jak silnou ochranu máte použít, zjistíte, když budete znát svůj fototyp.

Nezapomínejte na prevenci, hydratujte namáhanou pleť. Vaše kůže má paměť pořád stejně dobrou. A při nadměrném slunění rychleji stárne. Tady neplatí, že čím méně, tím více. Naopak nikdy není dost. V případě opalování má regenerace svůj nesporný význam, ošetření kůže po jejím vystavení slunci je jen dalším důležitým prvkem pro zdravé opalování.

A pokud jste se již spálili? Ošetřete pokožku vhodným léčivým přípravkem, který poškozenou kůži rychle zhojí. Pokud nevíte, zavolejte nám, poradíme. Vždy se dá něco dělat. Ale lepší začít dříve než později. Včasná prevence, to je zdraví bez komplikací. Naši certifikovaní výrobci vám nabízejí přírodní kosmetiku, která podporuje zdraví tou nejpřirozenější formou. S důrazem na krásu a omezování tvorby vrásek je to ta nejlepší volba. Je to krása, která uzdravuje.

 

 

Nejprodávanější

235
6531235653
Značky

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem