6 položek celkem

Cena

235515
1235515

Značky

Položek k zobrazení: 6
Erboristica Hydratační dermogel s  fermentovanou aloe vera pro citlivou pokožku 150 ml
318 Kč

Výjimečný zklidňující, regenerační a hydratační prostředek pro celou rodinu, který s okamžitou účinností ulevuje podrážděné, zarudlé, citlivé a svědivé pokožce.

Kód: 7428
178RO medůza
295 Kč

Prostředek pro ošetření nepříjemného žahnutí od medůzy.

Kód: 1178RO
112G1 Aloe Vera Gel
515 Kč

Aloe Vera gel s velmi lehkou konzistencí, který se okamžitě vsakuje. Rozprostře po povrchu pokožky tenký a elastický film potřebný k hydrataci a ošetření suché alergické a senzibilní pokožky.

Kód: 112G1
112P5
335 Kč

Mast s Tea Tree Oil a s výtažkem z lopuchu působí příznivě na stav pokožky při různých kožních defektech.

Kód: 112P5
112P3 Třezalková mast
515 Kč

Vysoce regenerační třezalková mast s hojivými účinky na drobná poranění a oděrky i na kožní projevy nejrůznějších forem ekzémů.  

Kód: 112P3
175S Zanz ubrousky proti komárům
235 Kč

Vlhčené ubrousky ze 100% BIO bavlny s esenciálními oleji proti hmyzu.

Kód: 175S

Krémy na opalování a mléka po opalování

Přivítejte slunce a nechte jeho paprsky dovádět na své kůži. Mějte krásně opálenou pleť, ano, opalujte se, ale jen do takové míry, aby vaše pokožka zůstala zdravá. Ošetřujte ji včas a dostatečně již v průběhu opalování, chraňte ji kvalitním přírodním přípravkem s UV filtry. Jak silnou ochranu máte použít, zjistíte, když budete znát svůj fototyp.

Nezapomínejte na prevenci, hydratujte namáhanou pleť. Vaše kůže má paměť pořád stejně dobrou. A při nadměrném slunění rychleji stárne. Tady neplatí, že čím méně, tím více. Naopak nikdy není dost. V případě opalování má regenerace svůj nesporný význam, ošetření kůže po jejím vystavení slunci je jen dalším důležitým prvkem pro zdravé opalování.

A pokud jste se již spálili? Ošetřete pokožku vhodným léčivým přípravkem, který poškozenou kůži rychle zhojí. Pokud nevíte, zavolejte nám, poradíme. Vždy se dá něco dělat. Ale lepší začít dříve než později. Včasná prevence, to je zdraví bez komplikací. Naši certifikovaní výrobci vám nabízejí přírodní kosmetiku, která podporuje zdraví tou nejpřirozenější formou. S důrazem na krásu a omezování tvorby vrásek je to ta nejlepší volba. Je to krása, která uzdravuje.