6 položek celkem

Cena

4411199
14411199

Značky

Položek k zobrazení: 6
09SA
504 Kč
Čistící emulze k očistě pleti a k odstranění make upu pro zralou pleť zatíženou znečistěným životním prostředím ve městě. Ideální pro ošetření pleti tváře, krku a dekoltu. Jednoduše nanesete na ruce, omyjete a opláchnete.
Kód: 09SA
09MC
890 Kč

Posilujícíí ORO pleťová maska zabraňuje ztrátě pružnosti, posiluje hydrataci a výživu pleti, zlepšuje její kompaktnost a optimalizuje její restrukturalizaci.

Kód: 09MC
08B
441 Kč

Regenerační Oleobalzám ORO na rty regeneruje pokožku rtů, hydratuje, vyhlazuje a hojí praskliny. Obsahuje velkou koncentraci rostlinných účinných látek.

Kód: 09B
09MA
813 Kč

HELAN Regenerační ORO detoxikační maska s červeným jílem a a rganovým olejem pro pleť oslabenou životem v městském prostředí.

Kód: 09MA
HELAN Regenerační zpevňující krém ORO 50 ml
1 177 Kč

Regenerační zpevňující krém ORO proti vráskám pro zralou pleť.

Kód: 09CV
09CA
1 199 Kč

Detoxikační, hydratační, antioxidační a zklidňující pleťový krém ORO pro zralou pleť zatíženou znečistěným životním prostředím ve městě. Ideální pro ošetření pleti tváře, krku a dekolt

Kód: 09CA

Helan Elisir Antitempo D'ORO, pro detoxikaci zralé pleti ve městě

Je speciální kosmetická řada určená pro zralou citlivou pokožku, která chrání pleť v agresívním městském prostředí. Citlivá pokožka navíc zatížená životem ve znečištěném městském ovzduší je vystavena skutečnému stresu, protože čím víc je drážděná městským smogem, prachem a drobnými znečišťujícími částečkami, tím rychleji stárne s zhoršuje dtrukturu a pružnost tkání. Pokožka v městském prostředí častěji trpí rudnutím, přecitlivělostí anebo akné. HELAN Elisir Antitempo D'ORO poskytuje pleti rekonstrukci buněk, detoxikuje pleť od škodlivin a současně obnovuje ochranný štít pleti, aby chránil pokožku před poškozením z vnějšího prostředí.

oro