ORO pro detoxikaci pleti ve městě

Nejprodávanější

3 položek celkem

Cena

504890
1504890

Značky

Položek k zobrazení: 3
09SA
504 Kč
Čistící emulze k očistě pleti a k odstranění make upu pro zralou pleť zatíženou znečistěným životním prostředím ve městě. Ideální pro ošetření pleti tváře, krku a dekoltu. Jednoduše nanesete na ruce, omyjete a opláchnete.
Kód: 09SA
09MC
890 Kč

Posilujícíí ORO pleťová maska zabraňuje ztrátě pružnosti, posiluje hydrataci a výživu pleti, zlepšuje její kompaktnost a optimalizuje její restrukturalizaci.

Kód: 09MC
09MA
813 Kč

HELAN Regenerační ORO detoxikační maska s červeným jílem a a rganovým olejem pro pleť oslabenou životem v městském prostředí.

Kód: 09MA

Helan Elisir Antitempo D'ORO, pro detoxikaci zralé pleti ve městě

Je speciální kosmetická řada určená pro zralou citlivou pokožku, která chrání pleť v agresívním městském prostředí. Citlivá pokožka navíc zatížená životem ve znečištěném městském ovzduší je vystavena skutečnému stresu, protože čím víc je drážděná městským smogem, prachem a drobnými znečišťujícími částečkami, tím rychleji stárne s zhoršuje dtrukturu a pružnost tkání. Pokožka v městském prostředí častěji trpí rudnutím, přecitlivělostí anebo akné. HELAN Elisir Antitempo D'ORO poskytuje pleti rekonstrukci buněk, detoxikuje pleť od škodlivin a současně obnovuje ochranný štít pleti, aby chránil pokožku před poškozením z vnějšího prostředí.

oro