Helan Aroma difuzér s tyčinkami kořeněné citrusy 100 ml

Kód: 197ABS
2 hodnocení
522 Kč
Skladem

Sicilský citron, mandarinka, grapefruit jsou obohaceny o exotické vůně koření skořice, kmínu, hřebíčku, ambry a vanilky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aroma difuzér Citrusy 100 ml

Veselé a živé tóny citrusových plodů. Jiskřivý, okamžitý nástup pomeranče a citronu ze Sicílie, mandarinky a grapefruitu je obohacen o exotické „víry“ zachycené skořicí ze Srí Lanky, kmínem z Nizozemí a hřebíčkem, které se prolínají s teplými a jantarovými akcenty madagaskarské vanilky.

Pomeranč, citron, mandarinka a grapefruit dodají voňavý dotek vitality a dobré nálady; Skořice představuje nejžhavější náznaky exotického koření v rafinovaném spojení, které zachycuje a obklopuje smysly a ducha.
Esence s jedinečným charakterem, povzbuzující, euforická, tlumené sladkosti k posílení morálky, ke zmírnění napětí a únavy.
Výbuch energie k odstranění stresu a napětí.

Aromatické tyčinky pomáhají charakterizovat domov čichovým otiskem silné osobnosti tím, že vzlínavostí šíří příjemné jemné tóny, díky nimž prožíváme hodiny strávené v domově klidněji a obnovují fyzickou a psychickou energii.

Certifikáty: IFRA International Fragrance Association, ICEA Institute for Ethical Environment Certification, CEP Clean Energy Program, Fair trade, VEGAN, LAV netestováno na zvířatech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: