HELAN Aroma difuzér Fragolino 250 ml

Kód: 197SB
2 hodnocení
716 Kč
Skladem

Letní vůně připomíná lehce alkoholické šumivé víno Fragolino s nezaměnitelnou ovocnou vůní lesních  jahod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aroma difuzér Fragolino 250 ml

Letní vůně připomíná lehce alkoholické šumivé víno Fragolino s nezaměnitelnou ovocnou vůní lesních  jahod.

Vůně léta inspirovaná fialovými hrozny vína, zušlechtěná ovocnými citrusovými tóny vzpomíná na letní večery u šumivého vína Fragolino voňavém po lesních jahodách. Svazek vůní je vedle pomeranče a citronu obohacen o vůni zelených listů vinné révy a černého rybízu, které později ustoupí a uvolní místo ovocným tónům hroznů, broskví a nektarinek, jež uzavřou květinové tóny šípkové růže, fialky a květů pomeranče.

Skleněná nádoba s ozdobným vrškem obsahuje 250 ml vonné směsi. Díky kapilárám v ratanovém dřevu jsou tyčinky ( 7 ks) silně absorpční. Ponořte je do vonné směsi a nechte je nasáknout. Pokud chcete zvýšit intenzitu šíření vůně, občas tyčinky v nádobce otočte namočenou stranou vzhůru.

Certifikáty: IFRA International Fragrance Association, ICEA Institute for Ethical Environment Certification, CEP Clean Energy Program, Fair trade, VEGAN, LAV netestováno na zvířatech.

INGREDIENTS: ALCOHOL, PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, CITRAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL ALCOHOL.

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Už půl roku nám doma voní 10.11.2021 13:56
Ta vůně připomínající letní posezení v italské kavárně je moc fajn! Oproti vonným svíčkám nedráždí můj alergický nos a neuvěřitelně dlouho vydrží! Používáme už půl roku a pořád ještě nejsme úplně u konce, i když už zbylo jen trochu. Vyhovuje mi, že je možné vůni, kterou po čase vnímáte spíš už jen při průchodu kolem difuzéru, zintenzivnit obrácením tyčinek - tím se provoní až na několik hodin opět celá místnost.
Odpovědět