Nasoterapia Esenciální olej FINOCCHIO 10 ml

Kód: NOEFI11
2 hodnocení
265 Kč
Skladem

Éterický 100% čistý přírodní olej FINOCCHIO- Fenykl vhodný k aromakologii. Neobsahuje žádné přísady ani přidané látky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nasoterapia Esenciální olej FINOCCHIO 10 ml

FINOCCHIO- Fenykl

Esenciální olej z fenyklu je často používaným bojovníkem proti hormonální nerovnováze. Pomáhá při nepravidelné či bolestivé menstruaci a uleví od celé řady ženských obtíží. Příznivě vyrovnává hormonální hladiny a pomáhá vyladit ženský cyklus. Působí také v klimakteriu, kdy zmírňuje všechny nepříjemné symptomy, jako bolesti hlavy, psychickou rozladěnost či návaly. Fenykl je také skvělým pomocníkem při plynatosti a podporuje správnou činnost zažívacího traktu. Je vhodný i během kojení, kdy podporuje tvorbu mateřského mléka.

Směsi esenciálních olejů NASOTERAPIA jsou inspirovány vůněmi přírody a díky výhradně přírodnímu složení se výtečně hodí k aromakologii. Mohou být použity v ultrazvukových difuzérech, zvlhčovačích vzduchu a aromalampách.

NASOTERAPIA vyrábí esenciální (éterické) oleje šetrnou destlilací proudem páry, nebo lisováním za studena z vybraných přísně kontrolovaných rostlin, nebo z rostlin pocházejících z biologického pěstitelství. K výrobě zásadně nepoužívá žádná aditiva a barviva,  která by mohla poškodit kvalitu vzniklé esence.

Návod k použití: Nakapte 7-8 kapek do nádržky lampy ( * difuzoru, * ultrasonického difuzoru). Pokud chcete docílit vyšší intenzity vůně, můžete počet kapek navýšit.

Obsahuje: esenciální olej Foeniculum vulgare,

* přirozeně obsažené v éterických olejích

Upozornění: Fenyklová silice je nevhodná pro epiteptiky a pro malé děti- do 6 let. Není vhodná pro masáže a vtírání do kůže, protože ve vyšší koncentraci dráždí pokožku.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: