Purae Volavia odpuzovač hmyzu- nálepky 12 ks

Kód: VOV2007
Neohodnoceno
284 Kč
Skladem

Nálepky odpuzující hmyz kombinují přírodní sílu esenciálních olejů a inovativní technologii mikroenkapsulace pro dlouhodobou ochranu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Purae Volavia odpuzovač hmyzu- nálepky 12 ks

Nálepky odpuzující hmyz kombinují přírodní sílu esenciálních olejů a inovativní technologii mikroenkapsulace pro dlouhodobou ochranu. (Mikroenkapsulace je speciální proces zapouzdření malých částic (účinných látek) do polymerního obsahu za účelem dosažení požadovaných vlastností.)

Proč si vybrat Purae Volavia?
Purae Volavia není jen obyčejný odpuzovač hmyzu. Je to produkt, který přináší revoluci v ochraně proti hmyzu. Díky mikroenkapsulaci esenciálních olejů, jako je Eucalyptus citriodora, Lemongrass a Tea Tree, jsou naše nálepky navrženy tak, aby uvolňovaly vůni postupně a zajišťovaly dlouhodobou účinnost. Už žádné neustálé nanášení repelentů, které rychle vyprchají. Purae Volavia je diskrétní, efektivní a hlavně přírodní.

Přírodní a bezpečný
Nálepky jsou vyrobeny z čistých esenciálních olejů. Jsou vhodné pro děti od 6 měsíců, což znamená, že můžete chránit celou rodinu bez obav z chemických látek. Aplikace je jednoduchá a bezpečná, a produkt je ideální pro nalepení na kolébky, kočárky, sportovní oblečení, oblečení a do auta.

Jednoduché použití
1. Odstraňte náplast z podložky.
2. Nalepte ji na suchý povrch, jako je oblečení nebo kočárek.
3. Po nalepení náplast několikrát poškrábejte, aby se aktivovalo uvolňování esenciálních olejů.

Upozornění: Výrobek není určen pro nalepování na pokožku!

Nenechte se obtěžovat hmyzem a zajistěte si klidné chvíle s Purae Volavia odpuzovačem hmyzu. Přesvědčte se sami o jeho účinnosti a ochraňte sebe i své blízké přirozenou přírodní cestou!

 INCI:
* Z biologického pěstitelství

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může mírně lišit. Nejaktuálnější informace o složení najdete vždy na obale produktu, proto doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: