Purae Respira alpino Směs esenciálních olejů na vyčištění vzduchu a uvolnění dýchání 10 ml

Kód: PSORAL08
1 hodnocení
259 Kč
Skladem

Výrazné balzámové aroma z kajeputu a eukalyptu osvěží a uvolní váš dech a následně i vaši mysl. Výborně pročistí vzduch v uzavřených prostorech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sedněte si a se zavřenýma očima sledujte dech, jak prochází vašimi útrobami, jak se hravě dotýká každé buňky a nabíjí ji novou energií. Výrazné balzámové aroma z kajeputu a eukalyptu osvěží a uvolní váš dech a následně i vaši mysl. Výborně pročistí vzduch v uzavřených prostorech.

Esenciální oleje jsou podstatou předností a blahodárných účinků, kterými aromatické rostliny působí prostřednictvím čichu na lidský organismus. Synergické směsi Purae jsou formulovány z vysoce kvalitních esenciálních olejů, pečlivě vybraných dle principů aromaterapie. Příjemný, snadný a účinný způsob, pro zlepšení psychofyzické pohody a kvality vzduchu v jakémkoliv prostředí.

Aromatické směsi Purae jsou typické:

- synergickou vyvážeností vůní a vlastností,

- maximálním využitím prospěšných látek pro psychické i fyzické zdraví,

- působivými aromatickými kombinacemi,

- svým 100% přírodním původem,

- špičkovou kvalitou.

Produkt je vyroben v Itálii.

Použití:

Nakapejte 7 – 8 kapek (nebo více pro dosažení větší intenzity) do elektrických difuzérů, ultrazvukových difuzérů, do aroma lamp, do zvlhčovačů vzduchu.

POUŽÍVEJTE ESENCIÁLNÍ OLEJE PURAE SPRÁVNĚ

Obsah: čisté esenciální oleje 100% přírodního původu z eukalyptu, kajeputu, libavky, máty rolní, hřebíčku, tymiánu a sladkého pomeranče

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: