Nasoterapia tyčinka na inhalaci esenciálních olejů

Kód: STOE01
1 hodnocení
158 Kč
Skladem

Inhalační tyčinka Nasoterapia na inhalaci esenciálních olejů je kdekoliv a kdykoliv připravena k inhalování vašeho oblíbeného esenciálního oleje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nasoterapia tyčinka na inhalaci esenciálních olejů je kdekoliv a kdykoliv připravena k inhalování vašeho oblíbeného esenciálního oleje. Narozdíl od jednorázových inhalačních tyčinek umožňuje doplňovat esenciální olej dle potřeby a jako Zero Waste produkt je šetrná k životnímu prostředí. Malá tyčinka se vejde do kapsy, peněženky, kabelky nebo batohu. Můžete si ji vzít na cesty do letadla nebo používat v autě, ve škole nebo v kanceláři. Inhalační tyčinka je opatřena silikonovým těsněním, které zabraňuje přístupu vzduchu a zaručuje dlouhodobou trvanlivost esenciálních olejů.

Nasoterapia tyčinka na inhalaci esenciálních olejů je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, které jsou příjemné na dotek a snadno se čistí. Vnější obal je z anodizovaného hliníku a vnitřek tvoří skleněná lahvička s bavlněnou vložkou a inhalátor ze sanitárního hliníku.

Návod k použití: Jednoduše odstraňte víčko, přiložte inhalační tyčinku k nosu a vychutnejte si terapeutické účinky esenciálního oleje. Používání tyčinky je diskrétní a hodí se v situacích, kdy je aplikace esenciálního oleje do prostoru nevhodná nebo nežádoucí.

Nasoterapia tyčinku na inhalaci esenciálních olejů doplníte nakapáním esenciálního oleje do skleněné nádoby. Nejdříve vyjměte bavlněnou vložku a nakapejte 15 až 30 kapek esenciálního oleje do skleněné nádoby. Vložku potom zasuňte zpět do nádoby a tyčinku zkompletujte.

Obsah balení:

Inhalační tyčinka s kovovým inhalátorem a skleněnou nádobou 1x

Bavlněná vložka 1x

Papírový obal1x

Esenciální oleje k naplnění inhalační tyčinky vybírejte ZDE.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: