Nasoterapia – parfémovaný koncentrát do pračky RUGIADA (ROSA Bergamot a cedrové dřevo), 150 ml

Kód: CPN04
6 hodnocení
337 Kč
Skladem

Osvěžující ovocná vůně čerstvých citrusů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parfémovaný koncentrát do pračky Nasoterapia zanechá prádlo nadlouho provoněné a čerstvé. Je vhodný pro všechny typy textilií, barev a pracích programů a lze jej použít v pračce i při ručním praní. Do pračky nalijte místo aviváže 1 až 2 víčka v závislosti na požadované intenzitě vůně. Při ručním praní použijte 1 až 2 víčka na každých 5 litrů vody. Při dávkování 1 víčka vystačí objem 150 ml na 25 pracích cyklů.

RUGIADA (ROSA Bergamot a cedrové dřevo)

Osvěžující ovocná vůně čerstvých citrusů.

Vlastnosti

  • parfémovaný koncentrát do pračky Nasoterapia
  • jemně provoní prádlo a zanechá jej nadlouho čerstvé
  • neobsahuje umělá barviva a nezanechává skvrny
  • vhodný pro všechny typy textilií, barev a mycích programů
  • použití v pračce i při ručním praní místo aviváže
  • při dávkování 1 víčka na praní vystačí na 25 pracích cyklů
  • certifikát zdravotní nezávadnosti IFRA
  • vyrobeno v Itálii

Kolekce Cuore di Casa

Cuore di Casa (Srdce domova) je kolekce věnovaná péči o prádlo, oblečení a bytový textil před praním, během praní a po vložení do skříně. Vybírat můžete ze čtyř vůní v provedení parfémovaného koncentrátu do pračky, parfémované vody na žehlení, vonných karet do šatní skříně a osvěžovače textilií. Pro maximální efekt použijte stejnou vůni ve všech krocích péče o prádlo a výrazně tím prodloužíte pocit čistoty z čerstvě vypraného prádla.

Kvalita garantovaná certifikátem IFRA

Vonné esence Nasoterapia mají prestižní certifikát švýcarské organizace IFRA (International Fragrance Association), která již od roku 1973 zajišťuje kvalitu a zdravotní nezávadnost vonných esencí v kosmetickém a potravinářském průmyslu. Legislativně není nutné aby standardy IFRA splňovali výrobci bytových vůní (nejedná se o produkty u kterých dochází k přímému styku s pokožkou), je tedy na rozhodnutí výrobce certifikát IFRA vlastnit a svědčí o jeho mimořádném zájmu o kvalitu a zdravotní nezávadnost svých výrobků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: