Hygienfresh Omniparfum Exense 235ml

Kód: A80-101DC
Neohodnoceno
358 Kč
Skladem

Víceúčelová koncentrovaná esence do praček, podlah, místností a zvlhčovačů vzduchu s jemnou květinovou vůní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hygienfresh Omniparfum Exense je vysoce koncentrovaná esence, která nabízí neuvěřitelné možnosti využití. Díky svému super koncentrovanému složení vám stačí jen pár kapek, aby váš domov zářil čistotou a svěžestí. Je to váš nový tajný spojenec v boji proti nepříjemným pachům a nedokonalé hygieně.

Proč si vybrat právě Hygienfresh Omniparfum Exense?

  1. Super Koncentrované Složení Na rozdíl od běžných osvěžovačů vzduchu a čisticích prostředků je Hygienfresh Omniparfum Exense vysoce koncentrovaný. To znamená, že vám stačí jen malé množství, aby váš domov voněl a byl dokonale čistý.
  2. Intenzivní a Dlouhotrvající Vůně Už žádné krátkodobé řešení! Naše esence zajišťuje, že vaše prádlo, podlahy i vzduch budou vonět svěžestí po celý den. Osvěžující mořská vůně s citrusovými a jantarovými tóny přináší pocit čistoty a relaxace.
  3. Multifunkční Využití Hygienfresh Omniparfum Exense je skutečně univerzální. Můžete jej použít v pračce, na podlahy, do vzduchu nebo dokonce do zvlhčovačů vzduchu. Stačí pár kapek a váš domov získá nový rozměr čistoty a svěžesti.
  4. Perfume & Clean – Hygienické Složení Náš produkt nejen voní, ale také čistí. Kombinace parfému a hygienického složení zajišťuje, že váš domov bude nejen vonět, ale také bude zbaven nečistot a bakterií. To je dokonalá symbióza vůně a hygieny.

 

Použití:

  • PRÁDLO: 2 víčka v přihrádce na aviváž
  • PODLAHY: 1 víčko v kbelíku (5 litrů vody)
  • VZDUCH: V láhvi s rozprašovačem (1 víčko v 1/2 litru vody)
  • RADIÁTORY: Několik kapek ve zvlhčovači (smíchané s vodou)

Varování: Dráždí kůži. Muže vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Zamezte vdechování par. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PRI STYKU S KUŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PRI ZASAŽENÍ OCÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjmete kontaktní čočky, pokus jsou nasazeny a lze je snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal v souladu s platnými místními, regionálními, národními a nařízeními.

INCI: aqua, C13-15 pareth-7, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, isopropylalkohol, alkohol, trichlormethylfenylkarbinyl-acetát, cyklámenaldehyd, tetrahydrolinalool, amylcinnamal, citronellol, 4-terc butylcyklohexyl acetát, cinnamylalkohol, methylundekanal, geraniol, hexyl cinnamal, lauraldehyd, 3-(4-isobutyl-2-methylfenyl)propanal, isoeugenol, alfa isomethyl ionon, limonen, methylchloroisothiazolinon, methylisothiazolinon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: