HELAN Micelární voda na pleť s červenými žilkami 100 ml

Kód: 111AM
7 hodnocení
469 Kč
Skladem

Zklidňující micelární voda COUPEROSE na pleť s červenými žilkami k efektivnímu a přitom šetrnému odstranění make-upu a k čištění pleti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

COUPEROSE

HELAN Micelární voda na pleť s červenými žilkami 100 ml

Unikátní čistící micelární voda bez oleje k pečlivému odstranění make-upu, ulpělého prachu a smogu je speciálně vyvinuta k ustálení křehké rovnováhy citlivé snadno rudnoucí pleti se sklonem k tvorbě červených žilek.

Jak funguje?

Čistící micelární voda COUPEROSE obsahuje výtažky z borůvky a koňského kaštanu, které normalizují propustnost cévních stěn a cirkulaci krve v drobných cévách pro cílenou léčbu přecitlivělé pokožky v obličeji, který snadno zrudne. Nenarušuje přirozené PH pokožky.

Naše doporučení:

Při čištění své citlivé pleti si vštěpte nejdůležitější zásadu: Vyhněte se mýdlu a přípravkům obsahujícím SLS anebo SLES, které zcela naruší hydrolipidovou vrstvu a pak se škodlivé a toxické látky lehce dostanou do hlubších vrstev pokožky, kde mohou způsobit zánět a pleť je pak čím dál víc citlivější.

COUPEROSE

je řešením pro mimořádně citlivou pokožku, která při každém sebemenším podnětu velmi lehce rudne. Vlivem chladu, větru, náhlé změně teploty, vystavením tváře slunci, nebo i vlivem kouře a smogu dojde v pokožce k rozšíření krevních kapilár, které postupně ztratí svoji schopnost vrátit se do původního, zúženého stavu. Zpomalí se tím krevní oběh a tím dojde k nedostatečné výživě kožních buněk a k pomalému odvodu toxických látek. Bez náležité péče vhodnými kosmetickými přípravky pak dochází k výskytu ojedinělých rudých žilek, které později v obličeji tvoří viditelné shluky. Tento stav pleti je jen krůček od vzniku zánětu, který přechází k trvalému poškození pleti. Může pak dojít k rozvoji kožní choroby růžovky (rosacea). Pokud tedy máte lehce rudnoucí tváře, pečujte preventivně o svoji pleť s kosmetikou COUPEROSE a navíc doržujte zásady správné životosprávy. Do jídelníčku zařaďte vyváženou stravu bohatou na ovoce, zeleninu, ryby. Stav takto citlivé pleti zhoršuje alkohol, káva, kouření, kořeněná jídla a všechny faktory, které mohou způsobit rozšíření cév.

Neobsahuje: konzervanty, EDTA, PEG, SLS, SLES, petrochemické deriváty, silikony, minerální oleje, lanolín.

Kód zboží: 111Am

 

INCI: AQUA/WATER, VACCINIUM MYRTILLUS (BILBERRY) FRUIT EXTRACT, ESCIN, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, SODIUM CITRATE, PARFUM/FRAGRANCE, GLUCOSE, CITRIC ACID, LECITHIN, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, MALTODEXTRIN, GLUCOSE OXIDASE, LACTOPEROXIDASE.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: