Helan COUR DI PETALI ICONICA Ikonické vonné mýdlo

Kód: 125CPC
1 hodnocení
149 Kč
Skladem

 Helan COUR DI PETALI ICONICA  Ikonické vonné mýdlo -Jemné čištění pro pohodu a hygienu rukou

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Helan COUR DI PETALI ICONICA  Ikonické vonné mýdlo

Gesta skutečného nadčasového rituálu jsou obohacena přítomností starobylých okvětních lístků růží a poskytují jemné čištění pro pohodu a hygienu rukou. Zvláštní rostlinná receptura vytváří při kontaktu s vodou lehkou a měkkou pěnu, příjemně vonnou, která se snadno oplachuje, odstraňuje všechny nečistoty a zanechává příjemný pocit hygieny a hebkosti.

Obsahuje:

  • obsahuje okvětní lístky růží
  • obsahuje olej ze sladkých mandlí
  • vitamin E - působí proti škodám způsobeným volnými radikály

Návod k použití: Použití tuhého mýdla je jednoduché. Namočte si část těla, kterou si přejete umýt pod tekoucí vodou. Poté vezměte tuhé mýdlo do rukou a začněte třít mýdlo mezi dlaněmi, dokud nevytvoříte pěnu. Mírné tření by mělo být dostačující k vytvoření pěny. Pokud je mýdlo nové a hladké, může to chvíli trvat. Umyjte tělo nebo ruce jemnou masáží pěny na kůži. Pokud umýváte tělo, začněte od vrchu a postupujte dolů. Ujistěte se, že jste mýdlem pokryli celou plochu rukou nebo těla. Poté opláchněte pěnu pod tekoucí vodou. Ujistěte se, že jste odstranili všechny zbytky mýdla. Po použití mýdlo opláchněte a uložte na místě, kde může uschnout. To zabrání rozpouštění mýdla. Můžete použít mýdelník s drenáží, aby se zabránilo hromadění vody.

Mikrobiologicky testováno, bez parabenů a fenoxyethanolu.

 INCI: OLIVÁT SODNÝ, KOKOÁT SODNÝ, STEARÁT SODNÝ, VODA/VODA, GLYCERIN, PARFÉM/VŮNĚ, OLEJ ZE SLADKÝCH MANDLÍ (PRUNUS AMYGDALUS DULCIS), KVĚT ROSA CENTIFOLIA / ROSA MOSCOSA, TOKOFERYL ACETÁT, CHLORID SODNÝ, DIACETÁT GLUTAMÁTU TETRASODNÉHO, CITRONELLOL, ALFA-ISOMETHYL IONON, GERANIOL, LINALOOL, KUMARIN.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: