Helan Bianco d´Ambra deodorant 100 ml

Kód: 127BI
2 hodnocení
346 Kč
Skladem

Helan Bianco d'Ambra deodorant 100ml

Určeno pro obzvláště citlivou a jemnou pokožku, bez alkoholu a  hliníkových solí a se smyslnou vůní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Helan Bianco d'Ambra deodorant ve spreji 100ml

Určeno pro obzvláště citlivou a jemnou pokožku, bez hliníkových solí a se smyslnou vůní.

Představujeme vám Bianco d'Ambra Perfume, revoluční nealkoholický deodorant ve spreji, který přináší jedinečné spojení péče o citlivou pokožku a dlouhotrvající svěžesti. Vědecky navržený a pečlivě formulovaný pro ty, kteří hledají nejen ochranu, ale i jemnost a harmonii pro svou pokožku. Bianco d'Ambra Perfume je váš nezbytný společník v boji proti nepříjemným pachům, a zároveň zachovává přirozenou rovnováhu vaší kůže.

Zachycuje esenci přírody, kombinuje v sobě vyživující a čistící vlastnosti květů a listů hlohu, šalvěje, proteinů moringy a kořene lékořice. Tyto pečlivě vybrané složky přinášejí nejen účinnou ochranu, ale zároveň se postarají o vaši kůži, zanechávají ji jemnou, hydratovanou a plnou vitality.

Speciálně vyvinutý pro dynamické a sportovně založené jedince, Bianco d'Ambra Perfume vás ochrání během celého dne, ať už se věnujete jakékoliv aktivitě. Jeho nealkoholické složení zajišťuje, že je vhodný i pro ty s velmi citlivou pokožkou, zatímco absence hliníkových solí zaručuje, že vaše póry zůstanou otevřené a vaše tělo může přirozeně dýchat.

Použití: Aplikujte na čistou pokožku pro lepší účinost.

INCI: VODA/VODA, PARFÉM/VŮNĚ, TRIETHYL CITRÁT, GLYCERYL KAPRYLÁT, HYDROGENOVANÝ LECITIN, EXTRAKT ZE SEMEN MORINGY OLEJODÁRNÉ, EXTRAKT Z KOŘENE LÉKOŘICE GLYCYRRHIZA GLABRA, EXTRAKT Z KVĚTŮ CRATAEGUS OXYACANTHA, BENZYLALKOHOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GLUTAMÁT TETRASODNÝ DIACETÁT, KYSELINA BENZOOVÁ, KYSELINA SORBOVÁ, MALTODEXTRIN, OLEJ ZE ŠALVĚJE LÉKAŘSKÉ, OLEJ Z LISTŮ KAJEPUTU STŘÍDAVOLISTÉHO, MENTOL, BYLINNÝ OLEJ Z BRZLÍKU OBECNÉHO, ALDEHYD SKOŘICOVNÍKU, OLEJ Z LISTŮ SKOŘICOVNÍKU ČÍNSKÉHO, TOKOFERYL-ACETÁT, LIMONEN, LINALOOL.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: