Erboristica Infusions Tělové sérum bifázické hydratační regenerační 150ml

Kód: 7721
1 hodnocení
386 Kč
Skladem

Bifázické hydratační regenerační tělové sérum obsahuje směs aktivních složek a léčivých alpských rostlin (z bezinky, tymiánu a smilu) filtrovaných v termální vodě, bohatou na minerální soli, která nabízí maximální hydrataci, výživu a ochranu pro vaši pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bifázické hydratační regenerační tělové sérum obsahuje směs aktivních složek a léčivých alpských rostlin (z bezinky, tymiánu a smilu) filtrovaných v termální vodě, bohatou na minerální soli, která nabízí maximální hydrataci, výživu a ochranu pro vaši pokožku. Synergické působení aktivních složek obsažených v séru, společně s látkami obsaženými v perlách, poskytuje dvojité ošetření v jediné aplikaci. Použijte jej ve své každodenní kosmetické rutině pro zářivou, kompaktní a hladkou pleť.

Nahraďte svůj obvyklý tělový krém touto ultra senzorickou infuzí, která je tak lehká, že ji téměř necítíte, a přesto poskytuje hlubokou regeneraci a hydrataci. Vstřebává se okamžitě, nezanechává mastný film a pokožku nechává sametově hladkou a jemnou.

Zážitek z používání je o to bohatší díky vybraným extraktům z bezinky, tymiánu a smilu (helychrisum, česky slaměnka). Květinové, aromatické a dřevité tóny vás pohltí a dopřejí vám moment skutečné relaxace a pohody.

Výhody používání hydratačního a regeneračního tělového séra s bezinkou, tymiánem, smilem:

  • Okamžitá hydratace a výživa: Díky své dvoufázové formuli poskytuje sérum pokožce intenzivní hydrataci a výživu.
  • Zanechává pokožku sametově hladkou: Ultra lehká a senzorická textura séra rychle proniká do pokožky, nechává ji nádherně hladkou a příjemně sametovou na dotek.
  • Unikátní směs léčivých rostlin: Obohaceno o vybrané alpské rostliny a termální vodu, sérum nabízí jedinečné regenerační, remineralizační a ochranné vlastnosti.
  • Pro všechny typy pokožky: Bez ohledu na typ vaší pokožky, toto sérum poskytuje potřebnou péči a ochranu.
  • Okamžitý pocit pohody: Svěží mořské a minerální tóny spolu s květinovými, aromatickými a dřevitými notami nabízejí nejen péči, ale i okamžitý pocit relaxace a pohody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: