Tip dne!

Zanedbávat krk a dekolt se vymstí!

Brada, krk a obrysy tváře jsou často místa, kde se nezadržitelně plynoucí čas projeví nejdříve. To stejné platí i pro dekolt. Paradoxně na tato místa při každodenní péči zapomínáme. Takže pokud nechcete nosit roláky, je nezbytné se těmto místům věnovat se stejnou intenzitou, jako obličeji.

Je pitný režim nesmysl?

 

Připojujeme se k názoru docenta Měšťáka, že pitný režim je nesmysl. Není možné stanovit, jaká je ideální spotřeba tekutin pro každého z nás, pokud nezvážíme i tyto faktory:

Smažíte?

 

Blíží se den, kdy spousta rodin bude smažit vánočního kapra. Skvělá tradice, problém je ale to, že smaženého kapra cítíme ještě následující den, jelikož pach zaleze úplně všude. Jak tento nežádoucí vedlejší účinek vyrušit?


S tím vám pomůže katalytická aroma lampa, která pročistí vzduch, provoní a odstraní i případné bakterie.

 

Dnešní akce

Ke každé katalytické lampě získáte NAVÍC jednu 500ml náplň dle vlastního výběru (vybranou vůni napište do poznámky v objednávce).

banner 12-12

Chcete vědět, co pro vás máme zítra? :)

3. - 24.12. jsme pro vás na každý den připravili překvapení v podobě akční nabídky! 
Pokud o ně nechcete přijít, vyplňte svoji emailovou adresu :)

Formulář byl odeslán, děkujeme.

Milujete saunu? Miluje saunu i vaše pleť?

O blahodárných účincích sauny nejsou pochyby. Je to skvělý způsob, jak se zbavit škodlivých toxinů v těle, celkově posílit organismus, nakopnout imunitu a skvěle zrelaxovat.

I muži mají svou kosmetiku

 

Časy se mění a s nimi i ideál mužské krásy. Není nutné, aby muž lítal doma s okurkovou maskou, ale aplikovat si specifický krém, který výrazně vylepší tonus a celkový vzhled pleti, nezabere tolik času. Navíc vysoký obsah aloe vera urychlí zahojení případných pupínků po holení.

Víte, co jsou to AHA?

 

Na obalech kosmetických produktů můžete nalézt zkratku AHA. Jsou to alfa hydroxylové kyseliny. Pokud jsou vyrobeny z rostlin, jsou to jemné kyseliny, které podporují obnovu buněk. Pokud používáte tyto přípravky, pleť bude jemnější, hladší a získá ideální hydrataci. Získá nové světlo a zdravou barvu, mladistvý vzhled. Toto celkové zlepšení pleti pomůže zahladit i vrásky.

Časté mytí škodí?

Někdo si myje vlasy hodně často a někdo je přesvědčen, že je časté mytí poškozuje. Pravda je někde uprostřed. Ideální je mýt vlasy 3–4x týdně. Důležitá je ale také volba šamponu.

Vrásky ze smíchu?

 

Veškeré emoce, které prožíváme, se zapisují do naší tváře. Smát se nás baví a navíc to prospívá i našemu zdraví, ale také to znamená víc vrásek. Vrásky okolo očí však můžeme držet na uzdě například pomocí speciálních cviků, anebo kvalitních krému na oční okolí v BIO kvalitě, apod.

Stránka 1 z 2 - 13 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.