Řasenky a linky

Řasenky

Málokteré z nás byly naděleny od přírody dokonalé tmavé a husté řasy, které už nepotřebují nijak zvýraznit.  Nemusíte mít ani příliš citlivé oči, abyste si mohla dopřát opravdu kvalitní hypoalergenní řasenku. Vždyť jde nejen o vaše pohodlí, ale také o zdraví vašich očí. Díky dobré řasence se vám za pár minutek podaří dokonale prodloužit a zahustit řasy.

Chcete, aby vám řasenka vydržela déle? Pak kartáčkem v pouzdře nikdy nepumpujte, protože tím vháníte dovnitř vzduch, který řasenku vysušuje. Při samotném líčení postupujte tak, že kartáček přiložíte těsně ke kořínkům řas horního víčka a otáčivým pohybem lehce nadzvedáváte řasy a kartáčkem pročesáváte řasy směrem nahoru. Dávejte pozor, aby se řasy neslepovaly. Tento postup opakujte, dokud nedocílíte požadované intenzity. Na závěr zvýrazněte i spodní řasy. Trendem je konečky řas nalíčit barevně, např. modře dle barvy očí.

Řasenku byste měli uchovávat na chladnějším stinném místě, nevystavovat ji slunci, v koupelně, kde je vyšší vlhkost vzduchu nebo poblíž topení. Trvanlivost řasenky je max. půl roku. Po této době byste ji měli vyhodit.

 

Nejprodávanější

678
6791678679
Značky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem