Nasoterapia Katalytická aroma lampa oranžová+ náplň 125 ml

Kód: LA1018
Neohodnoceno
941 Kč
Skladem

Katalytická aroma lampa SFERA BIG velká oranžová 700 ml skleněná s keramickým hnědým vrškem + náplň 125 ml

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Katalytická aroma lampa oranžová velká - Vynikající dekorační prvek. Tato katalytická lampa je vyrobena ze žlutého skla. Perfektně zapadna do jakéokoliv interiéru. Krásně Vám provoní domácnost, či kancelář jen Vaší oblíbenou vůní.

Vše začalo již roku 1800. Tehdy samozřejmě nešlo hovořit o katalytických lampách, ale přesto se používaly "voňavé nádobky" především k desinfekci nemocničních zařízení. Dnešní využití je přece jen o něco příjemnější a praktičtější. Provonění interiérů, odstranění nepříjemných zápachů a navození Vaší oblíbené vůně se stalo doménou právě katalytických lamp.

Obsah balení:

 • 1 skleněná katalytická lampa
 • 1 zátka na zastavení katalytické reakce
 • 1 děrovaný dekorační kryt
 • 1 katalyzátor s bavlněným knotem
 • 1 trychtýř k naplnění lampy
 • + dárek 1 náplň 125 ml

Návod k použití:

 1. Postavte katalytickou lampu na stabilní a bezpečné místo
 2. Oddělejte oba kryty z lampy
 3. S pomocí přiloženého trychtýře naplňte lampu maximálně do 2/3 aromatickým roztokem tak, aby se zabránilo potřísnění lampy.
 4. Zasuňte do lampy knot s katalyzátorem a počkejte zhruba 20 minut, než se knot a kámen katalyzátoru nasáknou roztokem. Ujistěte se, že knot je zcela zasunut v lampě a že katalyzátor je dobře usazen na hrdle lampy.
 5. Zapálit katalyzátor a nechat hořet plamen 2/3 minuty.
 6. Zhasnout plamen a nasadit na lampu děrovaný dekorační kryt, který zabraňuje tomu, aby nedošlo ke kontaktu se žhavým kamenem katalyzátoru.
 7. K zastavení katalytické reakce je potřeba oddělat děrovaný kryt a nasadit na katalyzátor zátku. Bez přístupu vzduchu se katalytická reakce zastaví.
 8. Když lampu nepoužíváte, nasaďte dekorační kryt přes zátku.
 9. Aromatické směsi do katalytických aroma lamp Neavita jsou vyrobeny v Itálii. Splňují přísné evropské normy REACH a normy švýcarské organizace IFRA, která se zabývá kontrolou esencí pro potravinářský a kosmetický průlmysl.

Soubory ke stažení
Navod_k_pouziti_katalyticke_aroma_lampy_a_uzitecne_tipy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: