Nasoterapia aroma difuzér do auta Dýchání 5 ml

Kód: DA87
1 hodnocení
398 Kč
Skladem

Aroma difuzér do auta Nasoterapia Dýchání stimuluje dýchání, uvolňuje mysl a pomáhá od bolestí hlavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nasoterapia aroma difuzér do auta Dýchání 5 ml

RESPIRA

Nadechněte se a nechte se očistit intenzivní balzámovou vůní eukalyptu a máty. Vonná esence stimuluje dýchání, uvolňuje mysl a pomáhá od bolestí hlavy.

Návod k použití: Otevřete difuzér odsunutím horního krytu. Na obnažený savý polštářek nakapejte pár kapek esenciálního oleje.  Pokud chcete docílit vyšší intenzity vůně, můžete počet kapek navýšit. Zasuňte pomocí klipu do mřížky ventilace. Jakmile vypnete ventilaci, vůně přestane být výrazná.

Obsahuje: eukalyptus radiata, eukalyptus globulus, máta peprná, tymián obecný, cypřiš, ravensara aromatica, citron, pomeranč, limonene*, citral*.

* přirozeně obsažené v éterických olejích

Nepoužívejte na pokožku, může způsobit alergickou reakci.

 

Obsah balení

  • Kovový difuzér do auta s plastovým klipem pro uchycení na ventilaci
  • Vonná směs esenciálních olejů 5 ml ve skleněné lahvičce s kapátkem
  • Polštářek z přírodního materiálu
  • Baleno v papírové krabičce
  • Velikost 60x25x10 mm (délka klipu 32 mm)

Aromadifuzéry do auta od NASOTERAPIA vynikají jednoduchým designem a snadným a rychlým doplněním vůně. Aromadifuzér obsahuje savý polštářek, na který nakapete esenciální olej. Potom pomocí klipu zasunete do mřížky topení (ventilace). Vůně se pak nenásilně prouděním vzduchu šíří do interieru auta. Jakmile vypnete ventilaci, vůně přestane být výrazná.  NASOTERAPIA vyrábí 100% přírodní esenciální (éterické) oleje šetrnou destilací proudem páry, nebo lisováním za studena z vybraných přísně kontrolovaných rostlin, nebo z rostlin pocházejících z biologického pěstitelství. K výrobě zásadně nepoužívá žádná aditiva a barviva,  která by mohla poškodit kvalitu vzniklé esence.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: