Make up

make up liqidflora

Předpokladem dokonalého líčení je barevně sjednocená pleť bez viditelných chyb. Kvalitní makeup vám umožní toho snadno dosáhnout.

 Na make upu se nevyplatí šetřit. Je tím prvním, co si po hydratačním krému aplikujete na pleť. Ten opravdu kvalitní make-up neucpává póry, vyživuje pleť, dodává jí potřebnou hydrataci a chrání pokožku před sluncem, mrazem a větrem. Pleť díky make upu působí zářivým dojmem, je sjednocená a nepůsobí unaveně.

V sortimentu italské přírodní dekorativní kosmetiky LIQUIDFLORA najdete dva typy makeupu - tekutý a tuhý minerální make up.

Tuhý kompaktní minerální make up překryje všechny nedostatky pleti. Za sucha působí jako pudr, a pokud navlhčíte houbičku rozetřete jej, funguje jako klasický tekutý make up. Minerální make upy dopřávají pleti výhod přírodních minerálů. Minerální pudry jsou vhodné pro citlivou a problematickou plet. Nezvýrazňují vrásky a nezakrývají rysy obličeje.

Tekutý make up se používá pro minimalistické přirozené nalíčení, protože kryje málo nebo jen středně. Zároveň hydratuje suchou pleť nebo zmatňuje tu mastnou. Stejně jako kompaktní minerální make up chrání před nečistotami z ovzduší a slunečním zářením.

 

 

Nejprodávanější

629
7741629774
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem