Kosmetické štětce

štětce

V nabídce našeho eshopu naleznete kosmetické štětce LIQUIDFLORA pro nanášení makeupu, pudru, očních stínů i tvářenky. Štětce NEJSOU vyrobeny ze zvířecí srsti.

Aby vám kosmetické štětce dlouho vydržely, vypadaly stále jako nové a nestaly se zdrojem infekce, je třeba o ně pečovat. Při každodenním používání se doporučuje štětce čistit min. 1x týdně. Štětce na make-up je nejvhodnější vyčistit po každém použití. Postačí vám k tomu teplá voda, vlasový šampon, případně jemné mýdlo.

 Do misky s teplou vodou přidejte malé množství vlasového šamponu. Ponořte část s vlákny a poté krouživými pohyby šampon napěňte v dlani druhé ruky. Po chvíli vlákna štětce propláchněte proudem vlažné vody. Střídavě tento proces opakujte, dokud nezačne ze štětce vytékat čistá voda. Dbejte přitom na to, aby vlákna při čištění směřovala vždy směrem dolů. Takto se čistí kosmetické štětce ze syntetických vláken i přírodní.

Vyčištěné kosmetické štětce položte ve vodorovné poloze na kuchyňskou utěrku nebo ubrousek, a nechte vsáknout přebytečnou vodu. Uspořádejte vlasová vlákna do požadovaného tvaru, položte na suchou utěrku nebo ubrousek a necháme volně uschnout do druhého dne. V žádném případě štětce nefénujte nebo nepokládejte na topení.

 

Nejprodávanější

339
7231339723
Značky

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem