Konturovací tužky

konturovací tužky

Konturovací tužka dokáže zvýraznit tvar vašich rtů a zabránit rtěnce v rozpíjení. Stejně jako u rtěnky, i při výběru konturovací tužky na rty byste neměli šetřit. Vždyť i ji budete nejspíš olizovat a jíst. Proto jsou čistě přírodní konturovací tužky tím pravým řešením, pokud vám záleží na tom, jaké látky se vám dostávají do těla.

Pokud se to s konturovací tužkou umí, nalíčení rtů je daleko preciznější, vypadá profesionálněji a déle vydrží. Naopak špatná práce s konturou dokáže nadělat více škody než užitku. Barvu konturovací tužky na denní nošení byste měli volit podle odstínu svých rtů. S její pomocí můžete rty opticky zvětšit a udrží hezký tvar úst, i když se vám rtěnka přes den smaže. Tužka v neutrální barvě můžete používat i v kombinaci se světlými lesky.

Další možností je pořídit si konturovací tužku přímo k barvě své oblíbené rtěnky. V takovém případě by se měla tužka s rtěnkou co nejlépe barevně shodovat. Určitě byste měli používat konturovací tužku k rudé rtěnce nebo jiným tmavým rtěnkám, které si precizní orámování skutečně žádají.

 

Záznamy nebyly nalezeny...