4 položek celkem

Cena

283941
1283941

Značky

Položek k zobrazení: 4
Nasoterapia Katalytická aroma lampa oranžová+ náplň 125 ml
941 Kč

Katalytická aroma lampa SFERA BIG velká oranžová 700 ml skleněná s keramickým hnědým vrškem + náplň 125 ml

 

Kód: LA1018
BR915Z
283 Kč

Keramická aromalampa je skvělá pro  uvolňování esence vonného oleje či esenciálního oleje pomocí obyčejné čajové svíčky, která je umístěna ve spodní části.

Kód: BR915Z
BR912Z
283 Kč

Keramická aromalampa je skvělá pro  uvolňování esence vosku, vonného oleje či esenciálního oleje pomocí obyčejné čajové svíčky, která je umístěna ve spodní části.

Kód: BR912Z
Pocket
548 Kč

Elektrický difuzér POCKET do zásuvky je univerzální a praktický přístroj k rozptýlení esenciálního oleje do prostoru. K uvolňování esenciálního oleje dochází jemným ohřevem kovové nádoby na konstantní teplotu 55°C, přičemž je zachováno jeho biochemické složení a terapeutické vlastnosti.

Kód: DOE03G

Nová tendence moderního životního stylu? Katalytická aroma lampa. Pro nás novinka, ale první byla zhotovena ve Francii již v roce 1898 lékárníkem M. Bergerem. Katalytické aromatické lampy odstraňují nepříjemné pachy vzniklé při vaření, z cigaretového kouře, z domácího mazlíčka. Svou schopností pročistit vzduch snižují v době chřipkových epidemií riziko vzájemné nákazy členů rodiny na minimum. Bonusem aromalamp je jejich úžasná dekorativnost.

Speciální tekutina do katalytické aromatické lampy obsahuje esenciální oleje a další vonné látky, které nádherně osvěží vzduch a svými aromaterapeutickými účinky zlepší váš životní styl. Všechny naše náplně do katalytických aromalamp jsou vyrobeny v Itálii a splňují veškeré evropské normy I.F.R.A. a REACH.