Hygienfresh prací gel na vlnu a jemné prádlo 1l

Kód: A39-510D
Neohodnoceno
213 Kč
Skladem

Jemný tekutý prací prostředek pro pračky a ruční oděvy, určený pro všechny vlněné a jemné oděvy obecně. Vhodný i pro praní funkčního prádla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemný tekutý prací prostředek pro pračky a ruční oděvy, určený pro všechny vlněné a jemné oděvy obecně. Vhodný i pro praní funkčního prádla.

Vlastnosti:

  • Vynikající odmašťovací účinek i za studena - Ušetříte energii a peníze, zatímco vaše prádlo bude perfektně čisté.
  • Šetrnost k barvám a tkaninám - Vaše vlněné a jemné prádlo zůstane dlouho jako nové, s živými barvami a měkkou tkaninou.
  • Účinek proti plstění - Oblečení si zachová svůj originální tvar a kvalitu, bez obav z poškození při praní.
  • Bez fosfátů a zásad - Jemné složení ochrání vaše zdraví a je šetrné k životnímu prostředí, zatímco jemně provoněné růžovým mlékem zanechá vaše prádlo příjemně provoněné.
  • Technologie "Buffer" - Zabraňuje nesprávnému dávkování a udržuje správné parametry praní, což zajišťuje konzistentní a optimální výsledky při každém použití.

 

Použití:

Přidejte prací prostředek do zásobníku pračky s plně naplněnou pračkou. Ideální pro ruční praní i praní v pračce.

Dávkování: při praní v pračce – 1 uzávěr na 4-5 kg prádla v případě měkké vody, 2 uzávěry v případě tvrdé vody nebo silného znečistění. Při ručním praní – 2 uzávěry na 10 l vody. Uzávěr má obsah 30 ml.

Varování

Způsobuje vážné podráždění očí.

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce vodou a mýdlem. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetřenĺ. Odstraňte obsah/obal v souladu s platnými místními, regionálními a národními nařízeními.

Obsahuje Isoeugenol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone. Může vyvolat alergickou reakci.

Složení podle nařízení č. 648/2004: 5% <15% Aniontové povrchově aktivní látky, Neiontové povrchově aktivní látky, <5% Parfémy, Amfoterní povrchově aktivní látky, Linalool, Hexyl cinnamal, Citronellol, Geraniol,methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone

Obsah VOC produktu připraveného k použití: 0,08 %

INCI: voda, čaj-dodecylbenzensulfonát, C13-15 pareth-7, dodecylbenzensulfonát sodný, laurethsulfát sodný, kokamid DEA, kokamidopropylbetain, PVP, kyselina citronová, parfém, PEG-75 lanolin, styren/akrylátový kopolymer, kokosový glukosid, diethanolamin, dimethikon, amylcinnamal, steareth-21, polyquaternium-7, CI 14720, methylchloroisothiazolinon, methylisothiazolinon.

 

methylchloroisothiazolinon, methylisothiazolinone (3:1) = 0,00075%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: