HygienFresh prací gel na černé prádlo 1l

Kód: A39-515D
Neohodnoceno
242 Kč
Skladem

Tekutý prací prostředek na tmavé oděvy. Vhodný i pro praní funkčního prádla. Specifické pro černé a tmavé oděvy, s přísadami proti opětovnému usazování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekutý prací prostředek na tmavé oděvy. Vhodný i pro praní funkčního prádla. Specifické pro černé a tmavé oděvy, s přísadami proti opětovnému usazování.

Vlastnosti:

  • Speciální lesk pro černé látky: Vaše černé oděvy získají zpět svůj nádherný lesk, díky čemuž budou vypadat jako nové.
  • Maximální šetrnost k barvám a tkaninám: S HygieFresh se nemusíte obávat o poškození nebo vyblednutí vašich oblíbených kusů. Gel je navržen tak, aby byl šetrný i k těm nejdelikátnějším tkaninám.
  • Prevence proti vyblednutí a opětovnému nanášení nefixovaných barev: Díky inovativním přísadám tento prací gel zabraňuje nejen vyblednutí barvy, ale také opětovnému usazování nefixovaných barev na tkanině, což udržuje vaše prádlo dlouhodobě čisté a jasné.
  • Bezfosfátový složení: HygieFresh gel je eco-friendly, neobsahuje fosfáty, křemičitany ani louhy, díky čemuž je šetrný nejen k vašim oděvům, ale i k životnímu prostředí.
  • Enzymy s černou oživující účinností: Speciálně vybrané enzymy v gelu cílí na udržení hloubky a intenzity černých a tmavých tkanin, čímž obnovují jejich původní vzhled a ochraňují před matněním.

Použití:

Přidejte prací prostředek do zásobníku pračky s plně naplněnou pračkou. Ideální pro ruční praní i praní v pračce.

Dávkování: při praní v pračce – 1 uzávěr na 4-5 kg prádla v případě měkké vody, 2 uzávěry v případě tvrdé vody nebo silného znečistění. Při ručním praní – 2 uzávěry na 10 l vody. Uzávěr má obsah 30 ml.

Varování

Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži.

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce vodou a mýdlem. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetřenĺ. Odstraňte obsah/obal v souladu s platnými místními, regionálními a národními nařízeními.

Obsahuje Hexyl cinnamal, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone. Může vyvolat alergickou reakci.

Složení podle nařízení č. 648/2004: 5% <15% Neiontové povrchově aktivní látky, Aniontové povrchově aktivní látky, <5% Barvivo, Enzymy Parfum, hexyl cinnamal, linalool, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone

Obsah VOC produktu připraveného k použití: 0,11 %

INCI: voda, glycerin, laurethsulfát sodný, C13-15 pareth-7, kokamid DEA, parfém, dodecylbenzensulfonát sodný, triethanolamin, PVP, citrát sodný, diethanolamin, celuláza, kokosový glukosid, kopolymer styren/akryláty, hexyl cinnamal, cyklohexyl salicylát, kyselá čerň 107, 2,6-dimethyl-7-okten-2-ol, linalool, ethylenbrassylát, fenethyalkohol, alfa-terpineol, amylsalicylát, verdyl acetát, dimethikon, steareth-21, oxid diboritý, methylchloroisothiazolinon, methylisothiazolinon.

methylchloroisothiazolinon, methylisothiazolinone (3:1) = 0,00075%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: