Hygienfresh podlahy a povrchy Passion fruit 1l

Kód: A85-010D
Neohodnoceno
184 Kč
Skladem

Profesionální dezinfekční čistící prostředek Passion fruit na čištění podlah a povrchů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální dezinfekční čistící prostředek Passion fruit na čištění podlah a povrchů.

Vlastnosti:
• Efektivní čištění a odmašťování: Díky gelové receptuře s vysokou koncentrací účinných látek tento čisticí prostředek zanechá vaše podlahy a povrchy dokonale čisté a bez mastných zbytků.
• pH neutrální složení: Jeho vyvážené pH zajistí, že je bezpečný pro všechny typy podlah, včetně těch nejcitlivějších, aniž by docházelo k poškození materiálu.
• Intenzivní a dlouhotrvající vůně: Unikátní vůně mučenky promění každý úklid v exotický zážitek a vůně zůstává v prostoru dlouho po samotném čištění.
• Jednoduché použití bez nutnosti oplachování: Ušetřete svůj čas a energii, Hygienfresh čistič na podlahy a povrchy se snadno aplikuje a nevyžaduje oplachování, což vám umožní užívat si čistotu a svěžest bez nadbytečné práce.
• Ekonomická spotřeba: Pro dosažení vynikajících výsledků postačuje pouze dvě víčka na jedno použití, díky čemuž je tento produkt nejen účinný, ale i ekonomicky výhodný.
Hygienfresh čistič na podlahy a povrchy s vůní Passion fruit je nejen praktickým pomocníkem pro každodenní úklid, ale také způsobem, jak do vaší domácnosti vnést nádech exotiky a svěžesti. Dovolte si být obklopeni neodolatelnou vůní mučenky, zatímco vaše domácnost září čistotou. S Hygienfresh si každé čištění proměníte v nezapomenutelný zážitek.

Použití:
Používejte dávkováním přímo do kbelíku naplněného teplou vodou. Vhodné pro každodenní čištění podlah a vůni do domácnosti.

Množství použití: 2 víčka (60 ml) přípravku na 5 litrů vody.
Na parkety a jemné povrchy – 1 víčko v 5 litrech vody, hadr dobře vyždímejte

Varování
Způsobuje vážné podráždění očí.
Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Po manipulaci důkladně omyjte ruce.
Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsouli nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad ve sběrném dvoře.

Obsahuje 1-(2,3,8,8-Tetramethyl-1,2,3,4,5,6 ,7,8-octahydronaphthalen-2-yl)ethanone; reakční směs: 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] 2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3:1); 1,2-benzisothiazol-3(2H)-one. Může vyvolat alergickou reakci.

Složení podle nařízení 648/2004: <5% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, parfém, EDTA a soli, linalool, limonene, citronellol, coumarin, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone.
Obsah VOC produktu připraveného k použití: 5,19 %

INCI: voda, isopropylalkohol, parfém, C13-15 pareth-7, laurethsulfát sodný, dodecylbenzensulfonát sodný, alkohol, xanthanová guma, linalool, tetrasodný EDTA, citronellol, hexyl cinnamal, gama undekalakton, benzylsalicylát, limonen, hexamethylindanopyran, 2-t-butylcyklohexyl acetát, ethylendodekandioát, 3-hexenol, dimethikon, dimethyl-3-cyklohexen-1-karbaldehyd, steareth-21, kyselá červeň 18, methylchlorisothiazolinon, methylisothiazolinon.
methylchloroisothiazolinon, methylisothiazolinone (3:1) = 0,00075%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: