Oční linky – VELKÝ NÁVRAT!

Oční linky se opět objevují ve velké míře na molech módních přehlídek, v každodenním životě, v různých článcích o kráse.

Oční linky podtrhnou přirozenou krásu oka, prohloubí pohled a dodají jiskru oku a větší hustotu řasám. Proto vizážisti celebrit používají oční linky často.

Nejvíce používané jsou kajalové tužky, které se sice snadno aplikují, ale nedosáhnete s nimi toho správného efektu. Navíc se po pár hodinách rozmáznou.

Neodolatelného, intenzivního pohledu dosáhnete tekutými očními linkami s kvalitním štětečkem. Jejich aplikace vyžaduje určitou dávku trpělivosti, preciznosti a cviku, ale výsledek je zaručený. Pokud se chystáte na první pokusy, doporučujeme, abyste si vyhradili dostatek času a klidu. Nelekněte se, pokud budou vaše první linky kostrbaté, vytrvejte.

Několik rad:

  1. Nesnažte se udělat linku na jeden tah.
  2. Nejdříve si načrtněte linku kajalovou tužkou, nebo si udělejte body, které potom spojíte tekutými očními linkami.
  3. Začínejte od vnitřního koutku a postupujte k vnějšímu.
  4. U vnějšího koutku začněte tenkou linkou a směrem k vnějšímu koutku linku rozšiřujte, podle typu očí a podle toho, zda se líčíte na den do práce, nebo na večerní příležitost.

 

Pokud máte citlivé oči, nebo vám záleží na kvalitě kosmetických produktů, vyzkoušejte oční linky Liquidflora v certifikované bio kvalitě. Snadno se aplikují i odličují a navíc pečují o kořínky řas.

Ocni_linky_prirodni

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.