Helan Báze denní krém osvěžující, hydratační 50 ml

Kód: 111CG
3 hodnocení
789 Kč
Skladem

Unikátní hydratační ochranný denní krém pomůže najít přirozenou cestu k ustálení křehké rovnováhy citlivé snadno rudnoucí pleti se sklonem k tvorbě rudých žilek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Báze denní krém osvěžující, hydratační 50 ml

 

Unikátní hydratační ochranný denní krém pomůže najít přirozenou cestu k ustálení křehké rovnováhy citlivé snadno rudnoucí pleti se sklonem k tvorbě rudých žilek.

Jak funguje?

Výtažky z rostlin a čisté přírodní oleje maximálně chrání citlivou pokožku se sklonem k zrudnutí před alergickými reakcemi. Vitamín C chrání pleť před volnými radikály. Obsahuje přírodní sluneční filtry, které zabraňují reakci tváří na sluneční paprsky. Výtažek z Gotu Kola zvyšuje tvorbu kolagenu a zlepšuje periferní krevní oběh. Posiluje buňky v cévních stěnách, čímž napomáhá průtoku krve. Velmi rychle se vstřebává a proto je skvělým podkladem pod make-up.

Osvěžující denní ochranný krém obsahuje přírodní složky:

Borůvky

Gotu Kola (Centella asiatica) neboli pupečník asijský

Mochyně

Meruňka

Crambe olej

Aloe vera

Acai berry

Vitamín C a E

+ UV filtry

COUPEROSE

je řešením pro mimořádně citlivou pokožku, která při každém sebemenším podnětu velmi lehce rudne. Vlivem chladu, větru, náhlé změně teploty, vystavením tváře slunci, nebo i vlivem kouře a smogu dojde v pokožce k rozšíření krevních kapilár, které postupně ztratí svoji schopnost vrátit se do původního, zúženého stavu. Zpomalí se tím krevní oběh a tím dojde k nedostatečné výživě kožních buněk a k pomalému odvodu toxických látek. Bez náležité péče vhodnými kosmetickými přípravky pak dochází k výskytu ojedinělých rudých žilek, které později v obličeji tvoří viditelné shluky. Tento stav pleti je jen krůček od vzniku zánětu, který přechází k trvalému poškození pleti. Může pak dojít k rozvoji kožní choroby růžovky (rosacea). Pokud tedy máte lehce rudnoucí tváře, pečujte preventivně o svoji pleť s kosmetikou COUPEROSE a navíc doržujte zásady správné životosprávy. Do jídelníčku zařaďte vyváženou stravu bohatou na ovoce, zeleninu, ryby. Stav takto citlivé pleti zhoršuje alkohol, káva, kouření, kořeněná jídla a všechny faktory, které mohou způsobit rozšíření cév

Neobsahuje: konzervanty, EDTA, PEG, SLS, SLES, petrochemické deriváty, silikony, minerální oleje, lanolín.

Kód zboží: 11CG

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: